Slideshow Image 1Slideshow Image 1Slideshow Image 1Slideshow Image 1Slideshow Image 1

Hasta Görüşleri

Hakan Tan - Tarih : 17.02.2018 - Hastalık : Köpek Memesi
Bende çok çektim ama sülük tedavisi kesin çözüm. Şükür kurtuldum.
musa doğan - Tarih : 29.01.2018 - Hastalık : KOLON KANSERİ
babam kolon kanseri ne tavsiye edersiniz
Ferdi fuat koprucu - Tarih : 24.01.2018 - Hastalık : Köpek Memesi
Bu hastalıkla alakalı bir bitkisel çözüm varsa onla alakalı bilgi almak istiyordum
İbrahim bey - Tarih : 20.01.2018 - Hastalık : Köpek Memesi
Arkadaşlar bu hastalık illet bişey. Ben Erdoğan TEPELİ beye 3-4 yıl önce gelmiştim. Doktor tedavim devam etiği için bana tavsiye ettiği bitkileri almak istemedim. İltihaplı romatizma olduğu için Humira diye bir ilaç kullandım. Romatizma hastalığım hafifledi ama sırtımda bazı büyük sivilceler vardı onlarda bayağı iyi oldu, ama koltuk altı ve kasıklarım çok daha artı. Özelikle koltuk altlarım bayağı açıldı. Akıntılar çoğaldı. Bir daha Erdoğan beyle görüştüm. Köpek memesi hastalığımı tedavisi için yardım istedim. İlaçları kullandıktan 3 ay sonra koltuklarım tamamına yakın kapandı. Kasıklarda akıntılar fazlası ile azaldı., ama tamamen kesilmedi. Tedavim 1 ,aya yakın devam etti .Allaha çok şükür iyim hiç sıkıntım yok. Allah binlerce defa razı olsun. Bu adamın değerini bilmek lazım. Gerçekten çok büyük çalışmaları var. Allah yolunu açık etsin. Ayrıca dostlar tedavi olsanız bile beslenmeye dikkat edin tedavi ile aldığınız beslenmeye devam edin. Ben hep öyle yapıyorum. Köpek memesi hastalığı çekenler ızdırabın ne olduğunu bilirler. Allah yardımcıları olsun. Tekrar Teşekkür ederim Erdoğan Beye. Sonuz minettarım.
Zerrin - Tarih : 20.01.2018 - Hastalık : Köpek Memesi Beslenme
Günümüzde ne yazık ki beslenme çok kötü. köpek memesi çok rahatsız bir hastalık
Emel Try - Tarih : 15.01.2018 - Hastalık : Kist Nedir Çeşitleri
Merhaba benim çene altımda dile bağlı 3 cm büyüklüğünde kist var doktor ilaç vermedi ameliyat dedi ama daha başka bir sebepten yeni ağır bir ameliyattan çıktım bana bu kisti yok edecek ne önerirsiniz ?
Şükran çardak - Tarih : 16.12.2017 - Hastalık : Köpek Memesi
Bizi aramıştınız hocam mail göndericektiniz . Baş harfini büyük yazmışım küçükle başlıyordu mailimi düzelttim.ondan mı gelmedi diye mail adresimi tekrar göndermek istedim .
Şükran çardak - Tarih : 15.12.2017 - Hastalık : Köpek Memesi
Eşiminde köpek memesi aynı hastalıktan sıkıntısı var.13 yaşından beri bu rahatsızlığı halada devam ediyor.Doğal tedavi yönteminiz nedir acaba. Eşimi çok rahatsız ediyor.Rabbim her derde deva vermiş. Belkide bu hastalığa siz vesile olursunuz lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler
Ayhan DEMİRCİ - Tarih : 14.10.2017 - Hastalık : Hepatit -b Nedir
Hocam ben hepatit-b tasıyıcısıyım.Bitkisel destek için yardımcı olursanız sevinirim.Bitkisel desteğin yanısıra neler yapmak gerekir.Bu hastalıktan kurtulabilirmiyim?
Kemal kocaman - Tarih : 04.09.2017 - Hastalık : Köpek Memesi
Bu kadar iyileştiğini söyleyen bir çok arkadaş var..lütfen sizden ricam biraz inancınız varsa beni arayıp bunun gerçekliğini paylaşırmısınız..
Sayfalar :